Gelinin talepleri tepki topladı

Bir sosyal medya kullanıcısı ablasının isteme töreninde yaşananları anlattığı bir video yayımladı. Sosyal medya kullanıcısının ablasının, damat tarafından talep ederek sıraladığı altın setleri tepki topladı.

Videoda yapılan anlatıma göre, törende gelin adayının babası “bütçeniz neye yeterse o şekilde olsun” demekle yetinirken, mutfakta kahveleri hazırlayan gelin adayı koşarak içeriye geldi ve babasına “Baba sen neden karışıyorsun? Burada evlenecek olan benim. Ben her şeyi söyleyeceğim lütfen buna karışma” diyerek karşı çıktı. Söylenenler karşısında bozulan baba sesini çıkarmadı. İsteklerini sayan gelin adayı “Tümü 22 ayar olmak üzere 8 tane bilezik, Hint işi set, köstek, kelepçe” gibi isteklerde bulundu.

Gelin adayının talepleri karşısında gelin adayının ailesi bile “Bu istekler çok.” diyerek sayıyı düşürttü. Damat tarafından bir kadının “Ben bu kadar takı almadım” demesi üzerine ise gelin adayı; “Senin zamanın farklı, benim zamanım farklı, ben bunu istiyorum…O zaman güle güle” diyerek rest çekti.

Damat tarafının takı taleplerini olumlu karşılaması üzerine kız isteme töreninde herhangi bir sorun yaşanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x