Eski karısına gelen mesajı ifşa etti! ‘Çocuklarınla birlikte malikaneme gel’

Bir zamanlar sadece Hollywood’da değil tüm dünyada ‘aşkın simgesi’ olarak görülen ve o dönemde ‘Brangelina’ diye anılan eski eşler Angelina Jolie ile Brad Pitt, Miraval Şatosu yüzünden girdikleri hukuk savaşı, uzun süredir devam ediyor.

Jolie, daha önce Pitt’in Miraval Şatosu şaraphanesinin kontrolünü ele geçirmeye çalıştığını, itibarını zedelediğini ve kendisine ‘sus payı’ verdiğini öne sürerek Pitt’e milyonlarca dolarlık dava açmıştı.

Pitt ise Jolie’nin sırf kendisine ‘zarar vermek’ için hisselerini Rus bir iş insanı olan Yuri Shefler’a sattığını öne sürmüş ve bu satıştan haberi olmadığını dile getirerek, ünlü isme karşı dava açmıştı.

ESKİ EŞİNE GELEN MEKTUBU MAHKEMEYE SUNDU

İkilinin gündemden düşmeyen Miraval davasıyla ilgili Brad Pitt’ten yeni bir hamle geldi. 59 yaşındaki Pitt, Rus iş insanı Shefler’ın eski eşi Angelina Jolie’ye gönderdiği bir maili ortaya çıkararak mahkemeye sundu.

Aktör tarafından ifşa edilen mesaja göre; 56 yaşındaki Shefler, zaman içinde samimi bir arkadaşlık kurduğu Jolie’yi İskoçya’daki malikanesinde bir gece geçirmesi için davet etti.

“KARŞILIKLI İŞ YAPMAKTAN KEYİF ALACAĞIMIZI UMUYORUM”

Daily Mail’de yer alan habere göre; iş insanının elektronik postasında, şu ifadeler yer aldı:

Bu mektupla, yaptığımız anlaşma için size teşekkür etmek istiyorum. Bay Pitt’in anlaşmayı sabote etme ve imzalamaktan kaçınma girişimlerine ilişkin, mevcut anlaşmazlıklara rağmen anlaşmadan memnunum. Güvenilir ortaklar olacağımızı ve karşılıklı iş yapmaktan keyif alacağımızı umuyorum.

“LÜTFEN PAYLAŞTIĞIM NUMARADAN BANA ULAŞIN”

“Herhangi bir zamanda benden herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, lütfen paylaştığım numaradan bana ulaşın. İskoçya’daki Tulchan malikanemi ziyaret etmeniz için davetiyem size ve çocuklarınıza her zaman açıktır. En içten saygılarımla.”

48 yaşındaki Jolie’nin, iş ortağının bu teklifini kabul edip etmediği ise henüz bilinmiyor.

VELAYET DAVASI YÜZÜNDEN DE GERİLİM YAŞADILAR

2014’te dünyaevine giren ünlü çiftin; Shiloh, Vivienne ve Knox adlı üç çocuğu olmuştu. İkilinin aynı zamanda Maddox, Zahara Pax Thien adlı üç çocuğu da evlat edinmişti. 2019’da yollarını ayıran Jolie ile Pitt, altı çocuklarının velayet davası yüzünden de büyük bir gerilim yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x